BURSA DERİ İHTİSAS ve KARMA ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ

BAYRAMIMIZ BAYRAM OLSUN

Bursa İhtisas Deri Organize Sanayi  Müteşebbis Heyet Başkan Vekili Rifat Aygüler, tüm İslam Alemi’nin Kurban Bayramı’nı kutladı.

Bursa İhtisas Deri OSB Mutesebbis Heyet Başkan Vekili Rifat Aygüler, Kurban Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı. Rifat Aygüler, mesajında “Kardeşlik duygularının had safhaya ulaştığı, küskünlerin ve kırgınların barıştığı, sevgi ve merhametin her anlamda kalplere yerleştiği, komşu, akraba ve dostların ziyaret edildiği, öksüz, yetim ve ihtiyaç sahiplerinin sevindirildiği gün olan Kurban Bayramı'na bizleri bir kez daha ulaştırdığı için Yüce Allah'a hamd olsun" dedi.
 
Rifat Aygüler, Bayramların, dini ve milli bağların daha da pekiştiği, birlik, beraberlik, dayanışma ve kardeşlik duygularının en üst seviyede yaşandığı müstesna günler olduğunu belirterek, mesajında şu ifadelere yer verdi:
 
“Bayram paylaşmaktır, dostluktur, kardeşliktir, kucaklaşmadır, sevgi ve saygıdır. Bütün bunların farkında olmalı ve hayatımızı ona göre şekillendirmeliyiz. Kurban Bayramı'nın ülkemize, milletimize, şehrimize ve tüm İslam Alemi'ne, hayırlar getirmesini temenni eder, sağlık, huzur ve mutluluk içerisinde bir bayram geçirmenizi temenni ederim."