BURSA DERİ İHTİSAS ve KARMA ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ

DERİ ÜRETİCİLERİNE MÜEZZİNOĞLU DESTEĞİ

AK Parti Bursa Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Dr. Mehmet Müezzinoğlu, Bursa İhtisas Deri OSB Müteşebbis Heyet Başkan Vekili Rıfat Aygüler’i makamında ağırladı.

Bursa İhtisas Deri OSB Müteşebbis Heyet Başkan Vekili Rıfat Aygüler, yeni dönemde genel başkan yardımcılığı getirilen Bursa Milletvekili Dr. Mehmet Müezzinoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Burada konuşan Başkan Aygüler, Bursa Deri OSB Yönetimi olarak OSB’lerinin Bursa’ya daha fazla katkı koyabilmesi için gece gündüz demeden çalıştıklarını belirtti. Başkan Aygüler, deri ve deri ürünleri imalatındaki yüzyıllara dayanan tecrübesi ile bu alanda Bursa’nın Türkiye’nin ve dünyanın merkezlerinden biri haline gelebileceğini belirtti. Başkan Aygüler,yönetim kurulu üyeleri ile birlikte atılması gereken tüm adımları attıklarını anlatarak, OSB’mizin büyüyüp genişlemesi, Bursamıza ve ülkemize daya büyük katkılar koyabilmesi için müteşebbis heyetimizce aldığımız kazanımlarımızı kaybetmeden karma OSB haline gelme kararımızı TC Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığımız ilettik.Bakanlığımızdan bu konuda olumlu yanıt aldık. Şimdi bu konuda yerine getirmemiz gereken hususlar için çalışıyoruz. İnşallah tüm bu çalışmalarımızla OSB’miz, hak ettiği gibi alanında bir merkez haline gelecektir” dedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Dr. Mehmet Müezzinoğlu ise Bursa’nın çalışan ve üreten yapısına dikkat çekerek, ‘Bu güzel şehre ve ülkemize katkı koymak için çabalayan herkese gönülden teşekkür ediyorum. Çalışmalarınızı yakından ve takdirle takip ediyorum. Üretenin, çalışanı yanında olmak boynumuzun borcudur. Hedefleriniz doğrultusunda gereken tüm desteği vermeye hazırım” dedi.