BURSA DERİ İHTİSAS ve KARMA ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ

ZAFER BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN…

Bursa İhtisas Deri OSB Müteşebbis Heyet Başkan Vekili Rifat Aygüler, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Bursa İhtisas Deri OSB Müteşebbis Heyet Başkan Vekili Rifat Aygüler, büyük zaferin yıldönümü nedeniyle yayınladığı mesajında, mazisi derin, ihtişamlı ve insani meziyetlerle dolu olan milletimizin tarihinden ayrı düşünülemeyeceğini vurguladı. Başkan Aygüler, mesajında şu cümlelere yer verdi:

"Ecdadımız bizlere vatan ve bayrak sevgisini, kahramanlık ve cesareti kutsal bir miras olarak bırakmıştır. Gelecek nesillere aktarılacak olan bu yüce hasletler, geleceğe yürüyüşümüzde her zaman yolumuzu aydınlatacak, bizleri güçlü kılacaktır. Anadolu’nun ebediyen Türklerin vatan toprağı olduğunu bir kez daha ispatlayan aziz milletimiz, çoluk çocuk, kadın erkek, genç yaşlı, sivil asker demeden giriştiği bu mücadeleden alnının akıyla çıkmış, bu hak dava yolunda nice yiğitler şehit düşmüş, niceleri de gazilik mertebesine erişmiştir.

Aziz milletimizin milli mücadele sürecindeki en büyük adımı olan, her aşaması vatanseverlik ve kahramanlık destanlarıyla ve tarihi zaferlerle dolu olan milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı en içten duygularımla kutluyor, kanlarıyla, canlarıyla bu toprakları vatan yapan ve ülkemizin milletiyle bölünmez bütünlüğü için canlarını seve seve feda eden zaferimizin önderi Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere silah arkadaşlarını ve aziz şehitlerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyorum.”